KONST / Litografier / Färglitografi 12354235
nr 1235 4235
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad. Motivet: 43x61
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:28:53
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)